Yhteystiedot

Ilmoittautumiseen ja tunnuksiin liittyen saat lisätietoa opiskelijahallinnolta:

  • Arja Ruponen (arja.ruponen@haaga-helia.fi)
  • Heidi Isotalo (heidi.isotalo@laurea.fi)
  • Tuula Helle (tuula.helle@metropolia.fi)

Opintojaksojen tai osaamispolkujen sisältöön liittyen saat lisätietoja suoraan vastuuopettajalta.

Muissa asioissa voit kääntyä 3AMK:n kehityspäälliköiden puoleen:

  • Maria Haukka (maria.haukka@haaga-helia.fi)
  • Nella Hiltunen (nella.hiltunen@metropolia.fi)
  • Sanna Niinikoski (sanna.niinikoski@laurea.fi)

Nettisivuista ja 3AMK-viestinnästä vastaa:

  • Viestintäharjoittelija  Matias Kuusela (matias.kuusela@laurea.fi; +358 50 428 5206)

Lisätietoja

Antti Vettenranta, 3AMK:n prosessijohtaja vuodella 2020.

Antti Vettenranta

Prosessijohtaja

Prosessijohtaja Antti Vettenranta
antti.vettenranta@laurea.fi

Puhelin: 040 562 5293

Haaga-Helian, Laurean ja Metropolian liittouma

Comments are closed.