Yhteystiedot

Ilmoittautumiseen ja tunnuksiin liittyen saat lisätietoa opiskelijahallinnolta:

  • Arja Ruponen (arja.ruponen@haaga-helia.fi)
  • Heidi Isotalo (heidi.isotalo@laurea.fi)
  • Tuula Helle (tuula.helle@metropolia.fi)

Opintojaksojen tai osaamispolkujen sisältöön liittyen saat lisätietoja suoraan vastuuopettajalta.

Muissa asioissa voit kääntyä 3AMK:n kehityspäälliköiden puoleen:

  • Veera Partanen (veera.partanen@haaga-helia.fi)
  • Tatjana Lazareva (tatjana.lazareva@laurea.fi)
  • Päivi Laine (paivi.laine@metropolia.fi)

Nettisivuista ja 3AMK-viestinnästä vastaa:

  • Viestintäharjoittelija Sara Hostikka (sara.hostikka@laurea.fi; +358 50 344 8204)

Lisätietoja

Antti Vettenranta, 3AMK:n prosessijohtaja vuodella 2020.

Antti Vettenranta

Prosessijohtaja

Prosessijohtaja Antti Vettenranta
antti.vettenranta@laurea.fi

Puhelin: 040 562 5293

Haaga-Helian, Laurean ja Metropolian liittouma

Comments are closed.