Yhteystiedot

Ilmoittautumiseen ja tunnuksiin liittyen saat lisätietoa opiskelijahallinnolta:

  • Arja Ruponen (arja.ruponen@haaga-helia.fi)
  • Heidi Isotalo (heidi.isotalo@laurea.fi)
  • Tuula Helle (tuula.helle@metropolia.fi)

Opintojaksojen tai osaamispolkujen sisältöön liittyen saat lisätietoja suoraan vastuuopettajalta.

Muissa asioissa voit kääntyä 3AMK:n kehityspäälliköiden puoleen:

  • Katja Kuuramaa (katja.kuuramaa@haaga-helia.fi)
  • Tatjana Lazareva (tatjana.lazareva@laurea.fi)
  • Päivi Laine (paivi.laine@metropolia.fi)

Nettisivuista ja 3AMK-viestinnästä vastaa viestintäharjoittelija:

  • Iina Salomäki (iina.salomaki@laurea.fi; +358 50 443 4440)

Lisätietoja

Antti Vettenranta, 3AMK:n prosessijohtaja vuodella 2020.

Antti Vettenranta

Prosessijohtaja

Prosessijohtaja Antti Vettenranta
antti.vettenranta@laurea.fi

Puhelin: 040 562 5293

Haaga-Helian, Laurean ja Metropolian liittouma

Comments are closed.